DĚTSKÝ KOLEKTIV

Dětský kolektiv naplno funguje od roku 1997, kdy na úzkostlivé prosby nás dětí začala Iveta Svobodová po pár letech opět trávit každé pondělí v řeporyjské hasičárně v naší společnosti. Za pomoci dalších členů sboru z nás vybudovala skvělou partu, která podává skvělé sportovní výkony a na výletech a víkendových akcích zažívá nezapomenutelné chvíle. 

Iveta a spol. už tráví na hasičárně i každé úterý, které je věnováno mladším dětem a čtvrtek. Kromě toho, že máme nespočet pohárů za 1., 2. a 3. místa z memoriálů a obou kol hry Plamen, patří mezi naše největší úspěchy postup do republikového kola hry Plamen v roce 2000, 2002, 2012 a 2022. Vzhledem k tomu, že už nás je přibližně 50, jsme děti a zlobíme jak se dá, Iveta by nás sama nezvládla, a proto jí v současné době pomáhají Lucka Šulcová, Andrea Svobodová, Kristýna Svobodová, Andrea a Ondra Wolfovi, Jirka Zloch (alias Georg), Lenka Lexová a další. 

Pokud chcete zkusit, co je to být mladým hasičem, najít si nové kamarády, zažít spoustu zábavy, naučit se spoustě hasičských dovedností a udělat něco pro svou fyzičku, přijďte mezi nás. Tréninky starších (od 11 do 15 let) se konají každé pondělí a čtvrtek (výběr) od 17:00 a mladších (od 6 do 11 let) každé úterý od 17:00.


Fotky ze závodů a všech společných akcí najdete na Rajčeti :-)